Lajme

U qëllua me një plumb në kokë, del fotoja e 51-vjeçarit të vrarë në Greqi (EMRI)

Ky që shihni në foto është 51-vjeçari shqiptar që u gjet i vrarë me një plumb në kokë në oborrin e banesës së tij, në Salaminë, në Greqi. Bëhet fjalë për 51-vjeçarin Aleksandër Zaka, nga Lushnja. Zaka u gjet pajetë nga i afërmi i tij, me inicialet F.P.

Bëhet me dije se 51-vjeçari rezultonte pa precedentë penalë dhe se kishte rreth 15 vite pa ardhur në Shqipëri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close