Lajme

U raportua nga familjarët i zhdukur, gjendet i mbytur në lumin Shkumbin një person

Një person është gjendur paraditen e sotme i mbytur në lumin Shkumbin në Tetovë. Lajmi konfirmohet nga autoritetet e policisë teksa mësohet se viktima është gjendur në fshatin Falisht.

Sipas autoriteteve viktima është 62-vjeç dhe më 31 dhjetor të vitit që lamë pas ishte raportuar i zhdukur.

Njoftim: Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë ka njoftuar se sot, rreth orës 11:30-11:40, në ujërat e lumit Shkumbim në zonën e fshatit Falisht të Tetovës, është gjetur trupi i pajetë i personit I.L. (62) nga Tetova.

Ai ishte raportuar se më datë 31.12.2021 është larguar nga shtëpia. Ekipi i SPB Tetovë në koordinim me prokurorin publik ka kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes./ Gazeta Shqip

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close