Lajme

U rrëzua aksidentalisht, dërgohet me helikopter drejt Tiranës burri nga Peshkopia

Një 70 vjeçar është rrëzuar aksidentalisht  në kapanonin e makinës dhe për pasojë ka marrë dëmtime të shumta në trup.

Shtetasi me iniciale S.D. është transportuar me helikopter drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar mjekësore.

“Rreth orës 15.00, është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Peshkopisë dhe më pas është nisur me helikopter drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar mjekësore shtetasi S.D., rreth 70 vjeç, i cili dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht në kapanonin e makinës pranë banesës së tij”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close