fbpx
Lajme

UASHINGTON – Biden negativ për COVID-19

Kandidati i Demokratëve për president, Joe Biden dhe gruaja e tij kanë dalë negativë për koronavirusin e ri, njoftoi mjeku i tyre, Kevin O’Connor. “Zëvespresidenti Joe Biden dhe dr. Jill Biden iu nënshtruan testit PCR për COVID-19 sot dhe nuk u zbuluan gjurmë të virusit. Unë po e raportoj këtë në cilësinë time si mjeku i tyre”, tha ai në një deklaratë. Pak me herët, Biden i uroi shërim të shpejtë familjes Trump, nëpërmjet një postimi në llogarnë e tij në Twitter.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button