Lajme

Ulje temperaturash, si pritet të jetë moti gjatë ditës së sotme

Sot  moti do të jetë me  kthjellime dhe  vranësira mesatare deri të dendura në Verilindje dhe juglindje ku do të ketë rreshje të pakta bore në orët e para të mëngjesit.

Era do të jetë  me drejtim Verilindje  (NE)  me shpejtësi 15-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 3 ballë me  lartësi  vale 1,0 në det  të hapur. Temperaturat do të pësojnë rënie.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore          -6/4°C
Zonat e  ulëta           3/11C
Zonat  bregdetare   5/12°C

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close