Lajme

Ultrasit e Tiranës i vënë “flakën” stadiumit, ndërpritet për pak çaste ndeshja

Tirana ka pësuar dy gola me Kukësin, por ultrasit e bardhebluve nuk reshtin se mbështeturi skuadrën e tyre.

Në këtë duel nuk mungon pyroshow dhe në gjithë balloren tifozët ndezën tymuese me ngjyrë.

Tymi mbuloi edhe një pjesë të mirë të fushës dhe për pak çaste ndeshja u ndal dhe më pas rifilloi. / abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close