Lajme

Urgjente/ Humbet vajza 16 vjeçare nga Vlora

Vlorë, ditën e djeshme në mesdite ka humbur vajza që shikoni në imazh, ajo quhet Eliza Tozaj, 16 vjeç, banuese në Vlorë. Për herë të fundit që është parë kishte veshur xhinse të zeza, xhup të zi me kapuç, bluzë vishnje dhe atlete të bardha.

Nëse dikush nga ju e ka parë apo di vendndodhjen e saj, jeni të lutur të komentoni ose të na kontaktoni në inbox! Faleminderit për mirëkuptimin!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close