Lajme

Vajza u mor peng në Kamëz? Dalin detaje nga telefonata që alarmoi policinë

Policia e Kamzës u alarmua pasi mbërriti një telefonatë që tregonte se një vajzë ishte futur me forcë në makinë. Burime nga Policia bëjnë me dije për Fax News se telefonata nuk ka rezultuar e vërtetë dhe askush nuk është futur me dhunë në ndonjë automjet. Gjithcka u verifikua pasi policia mbërriti në vendin e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close