Lajme

“Vari l*sht”, zëvendëskryetares së Kuvendit i shpëton goja me mikrofonin ndezur (VIDEO)

Zëvendës Kryetarja e Parlamentit Ermonela Felaj, ka “lëshuar gojën” gjatë seancës parlamentare të ditës së sotme, teksa për një moment ka harruar se mikrofoni ishte hapur.

“Vari lesht”, tha Felaj teksa vijonte me procesin e votimit në parim dhe nen për nen.

Duket se diçka nuk ka shkuar mirë me disa dokumente, që Felaj i kërkoi “ndihmë” sekretares së Kuvendit, por papritur bëri gafën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close