fbpx
Lajme

Vazhdon “furtuna” në Kadastrën e Vlorës, shkarkohen 4 juristë

Vazhdon “furtuna” e shkarkimeve në Kadastrën e Vlorës, ku ditën e sotme janë shkarkuar nga detyra 4 juristë, ndërsa i është bërë vërejtje edhe 19 punonjësve të tjerë. Mësohet se 4 juristët e shkarkuar janë thirrur në Tiranë, ku më pas i është njoftuar edhe vendimi.

hipoteka_vlore

Ndërkohë vetëm disa ditë më parë u largua nga detyra edhe drejtori Florjan Alimadhi dhe nëndrejtorit, Klodian Troci, ndërsa dje dha dorëheqjen edhe edhe nëndrejtori për Aluiznin në Vlorë, Ardian Musta

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button