Lajme

Vdes një turist brenda restorantit në Dhërmi

Një turist suedez ka humbur jetën këtë të hënë në një restorant në zonën e Dhërmiut.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se shkak për vdekjen e shtetasit V.CH., 78-vjeç është bërë arresti kardiak.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po kryejnë veprimet hetimore për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close