fbpx
Lajme

Vid het dhe dhu nohet babai i dësh mitarit në çështjen ‘Shullazi’

Ditën e djeshme në lagjen Nr.13, Durrës, persona të pa identifikuar i kanë vjed hur me dhu në çantën me 250 euro dhe 150.000 lekë, 62 vjeçarit Naim Musai, , banues në lagjen Nr. 13, Durrës.

Top Channel mëson se Musai, është babai i ish-shoferit të biznesmenit Ylvi Beqja. I biri dësh moi kundër Emiliano Shullazit në gjyq për çështjen e ish-hotel ”Vollgës” në Durrës.

62-vjeçari është go ditur dhe ka marrë dë mtime në trup dhe në kokë nga personat që aku zohen për vjed hje me dhu në në bashkëpunim.

Policia thotë se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Materialet hetimore u referuan në Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës për veprën “Vjed hje me dhunë e kryer në bashkëpunim”./tch

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button