Lajme

VIDEO/ 261 km në orë, çmendet shoferi në Tiranë

Çmenduri në rrugët e kryeqytetit.

Gjatë natës policia ka ndaluar një makinë ‘Range Rover’ që po ‘fluturonte’ në rrugë duke udhëtuar me 261 kilometra në orë.

Ndalimi është bërë në autostradën Tiranë-Durrës, bën të ditur Policia e Tiranës.

‘261 km/h, kjo është papërgjegjshmëri ndaj jetës, ndaj vetes dhe ndaj përdoruesve të tjerë të rrugës.

Shpejtësi e paimagjinueshme, avion në rrugën interurbane Tiranë-Durrës.

33 vjeçari nga Tirana me Range Rover me 261 km/h’, shkruan Policia në faqen në Facebook.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close