Lajme

Video\ Aksident në Vlorë/ Njëra makinë del nga rruga, tjetra merr flakë

Një makinë tip Mazda ka dalë nga rruga pasi dyshohet se shoferi ka humbur kontrollin e mjetit. Makina tjetër është djegur, pasi sipas raportimeve të para ajo ka qenë duke tërhequr automjetin që ka dalë nga rruga. Në flakë është përfshirë motorri i makinës. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka persona të lënduar. Dyshohet se makinat mund të kenë qenë duke bërë gara por ende s’ka një njoftim zyrtar nga ana e policisë. Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendin e ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close