Lajme

VIDEO/ Aksident i frikshëm pranë TEG-ut. Vdes një vajzë, makinat bëhen copash

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të enjteje ku një makinë me shpejtësi të madhe ka rënë nga mbikalimi pranë TEG dhe i ka rënë një makinë tjetër në rrugë.

Nga sa mësohet ka për një viktimë, një vajzë 25 vjece e ndërsa Report  Tv sjell videon e rëndë, ku shihet se 2 makinat janë bërë copash.

Forca të shumta policie dhe autoambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes. Pritet njoftimi i Policisë së Tiranës për të mësuar më shumë detaje mbi ngjarjen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close