Lajme

VIDEO\ Aksident i rëndë në aksin rrugorë Shkodër – Bushat, disa persona të plagosur

Një aksident I rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin rrugorë Shkodër – Bushat. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Beltojë. Në aksident janë përfshirë tre mjete, ndërkohë që ka disa persona të plagosur.

Si pasojë e përplasjes, janë dëmtuar disa persona por sipas të dhënave nga vendi i ngjarjes, të dëmtuarit janë jashtë rrezikut për jetën.

Si pasoje e aksidentit, është shkaktuar edhe një trafik i rënduar i mjeteve në këtë aks rrugore. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e këtij aksidenti

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close