fbpx
Lajme

VIDEO/ Aksident i rëndë në Lushnje, një i plagosur (EMRI)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje. Siç edhe shikohet nga pamjet në video, një motorrcikletë është përlasur dhe i plagosur rëndë ka mbetur drejtuesi i saj.

Ai është identifikuar si Sami Gorovelli, 58 vjeç, banues në Karbunar. Ngjarja ka ndodhur pranë ish-uzinës së plastmasit në Lushnje. Policia dhe grupi hetimor mësohet se janë noisur drejt vendngjarjes për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button