Lajme

Video/ Aksident në Milot, mjeti del nga rruga, plagosen rëndë dy të rinj

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Milot, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë dy persona. Buruime bëjnë me dije se të plagosur rëndë kanë mbetur shtetasit Zef Paloka dhe Erli Mëhilli, për shkak se mjeti me të cilin ata udhëtonin ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur.

Dy të plagosurit pasi kanë marreë ndihmën e parë në spitalin e Laçit janë dërguar me urgjencë në spitalin e traumës në Tiranë. Policia e Kurbinit po heton lidhur me shkaqet e aksidentit, ndërsa paraprakisht dyshohet se shkak është bërë shpejtësia me të cilën udhëtonte mjeti i dy të rinjve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: