Lajme

VIDEO\ Aksident në rrugën Transballkanike Vlorë, dy të lënduar

Një aksident ka ndodhur në rrugën Transballkanike pak më parë , ku një makinë Golf me targa 446 ka dal nga rruga Shoferi ka mbetur i l enduar dhe po transportohet  me urgjence në spitalin rajonal Vlorë. Shoferi në makinë ka goditur dhe një këmbësore rrugës, dhe bëhen  dy të l ënduar Policia ndodhet në vendngjarje për shkaqet e aksidentit në Transballkanike. Ky është I dyti pas Aksidentit që ndodhi ditën e djeshme ku u përplasën 4 makina.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close