Lajme

Video/Aksident në Vlorë, “Benzi” përplas kalimtarin

JNjë aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës.

Një kalimtar është përplasur nga një mjet tip Benz në rrugën Transballkanike.

Kalimtari ka mbetur i plagosur dhe është dërguar me urgjencë për në spital.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close