Lajme

VIDEO\ Aksident në Vlorë, mjeti del nga rruga, humb jetën shtetasi Italian

Vlorë/Informacion paraprak Rreth orës 19:20, në aksin rrugor Kotë-Gjormë, shtetasi Italian G. F., 62 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga. Shtetasi G.F, për shkak të plagëve të marra ka humbur jetën . Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close