Lajme

VIDEO/ Aksident te Gjiri i Lalëzit, makina del nga rruga dhe përmbyset në kanal

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në Gjirin e Lalëzit. Faqja “Aksidente Rrugore” ka ndarë një video në rrjetet sociale ku duket një automjet i cili ka dalë nga rruga duke u përmbysur në kanal.  Nuk dihet nëse ka persona të lënduar dhe as shkaqet e këtij aksidenti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close