Lajme

VIDEO/ Aksidéntohen 2 të rinjtë në Fier, ambùlanca mbërrin në vendngjarje

Një aksident ka ndodhur paraditen e të mërkurës në Darëzezë të Fierit ku një person shihet i shtrirë mbi një urë. Mësohet se dy të rinj që udhëtonin me një motorr janë përfshirë në aksident, ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur një autoambulancë, e cila pritet të bëjë transportimin e tyre  në spital. Ende nuk ka të dhëna mbi shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti. Fatmirësisht të rinjtë nuk kanë pësuar fraktura të rënda që do iu rrezikonte jetën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: