Lajme

VIDEO/ Autoambulanca përfundon në kanal

Shoferët e autoambulancës dhe makinës tjetër që u aksidentuan në aksin Bilisht-Korçë janë zënë me grushte me njeri-tjetrin pasi dolen prej mjeteve.

Siç duket nga pamjet e publikuara nga Abc News ata janë konfliktuar me grushte menjëherë pas ngjarjes duke bërë që të tjerët të ndërhynin për t’i ndarë.

Për shkak të përplasjes së fortë, autoambulanca ka përfunduar në një parcelë disa metra larg rrugës duke patur edhe pacientë brenda.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: