Lajme

VIDEO\ Autobusit dykatësh me turistë i del para pema. Shikoni përplasjen tek Uji i Ftohtë në Vlorë

Në Vlorë cdo ditë vinë autobuza me turistë nga Kosova, po ky autobus sot ka kaluar ne rrugën jo të duhur pasi i del pema përpara, dhe nuk e ka shmangur dot për shkak të lartësisë së autobuzit. Ky autobus dykatësh me 80 turistë të cilët po kalonin në zonën e Ujit të Ftohtë, Vlorë, është aksidentuar.

Shoferi i kosoves duket  se nuk ka parë pemën duke shkaktuar përplasjen me të. Policia ka rrethuar zonën me shirit. Për fat të mirë nuk ka të lënduar vetëm se autobusi ka pësuar dëme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close