Lajme

Video/ Berishës i ndodh incidenti në Elbasan, i dehuri i ndërpret fjalën, si reagon ish-kryeministri

Hapja e fushatës për kreun e PD-së, ka nisur me incident për ish-kryeministrin Sali Berisha në Elbasan, i cili është duke u zhvilluar në “Teatrin Skampa”.

Në momentin ish-kryeministri ka nisur fjalën para demokratëve, një i pranishëm mesa duket i dehur, ka nisur të bërtasë, dhe disa persona të tjerë kanë tentuar ta largojnë.

Mirëpo, ish-kryeministri e priti me sportivitet duke qeshur, madje u çua dhe i dha dorën. Veprimi i Berishës u prit me duartrokitje në sallë. Top Channel

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close