fbpx
Lajme

VIDEO/ Bora bllokon kalimin nga Kapshtica drejt Greqisë

Situata nga reshjet e deborës ka vështirësuar qarkullimin drejt Greqisë. Autoritetet greke lajmëruan kanë vendosur që Kapshticë të mos lejojnë kalimin e autobusëve dhe mjeteve të tonazhit të rëndë. Vijon ndërkohë kalimi i mjeteve më të vogla të pajisura me zinxhirë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button