Lajme

Video/ Ceremoni mortore e Kacifasit kthehet në manifestim: “Vorio Epiri është Greqi”

Shtetasit grekë që kanë mbërritur në Bularat për ceremoninë e varrimit të Kostandinos Kacifas po bëjnë thirrje për 35-vjeçarin që e konsiderojnë hero dhe për Vorio Epirin. Por krahas tyre ata kanë brohoritur në kor edhe parrullat” “Vorio Epiri është Greqi”.

Më poshtë videoja e shpërndarë nga Top Channel:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close