BotaLajme

VIDEO/Chicago, Plas grushti në aeroport, udhëtarët përleshen me njëri-tjetrin, e pësojnë keq dy persona

Një numër i madh njerëzish u përfshinë në një përleshje masive në Aeroportin Ndërkombëtar O’Hare të Chicagos.

Ngjarja ka ndodhur në zonën ku merren në dorëzim bagazhet.

Pasagjerët u rrahën me njëri-tjetrin me grushte, ndërsa dy persona u vunë në pranga.

Policia arrestoi Christopher Hampton, 18 vjeç dhe Tembra Hicks, 20 vjeç, pasi dyshohet se kanë goditur me grusht një 24-vjeçare

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close