Lajme

Video\ Dalin pamjet e aksidentit në Durrës

Ky aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin bregdetar të Durrësit. Sikurse bëhet me dije nga policia, ngjarja ndodhi në lagjen nr.5, ku një mjet tip “Ford”, është përplasur me një motomjet me drejtues një person ende të paidentifikuar rreth 65 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: