Lajme

VIDEO/ Dëbora e parë zbardh edhe Llogoranë

Në këtë prag dimri kanë nisur të bjerë edhe bora e parë. Reshjet e dëborës kanë filluar në qafën e Llogarasë, dhe aktualisht nuk raportohet për probleme me qarkullimin. Siç shihet nga fotot rruga duket se nuk shënon problematikë deri tani pasi bora sapo ka filluar.

Pothuaj çdo vit gjatë stinës së dimrit Qafa e Llogarasë ka shfaqur probleme në qarkullim pas reshjeve të shumta të dëborës. Borëpastrueset kanë hapur rrugën dhe kanë bërë të mundur qarkullimin e mjeteve. Rreshjet e dëborës kanë nisur orët e para të mëngjesit. Situata është e qetë dhe e normalizuar

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: