Lajme

VIDEO\ Deputeti i veshur me pantallona të shkurtra nxjerr videon duke u stervitur, tregon muskujt…

Lefter Maliqi ka vendosur që ta nisë ditën me sport, ndërkohë që është shfaqur duke u stërvitur pranë kodrave të Liqenit Artificial në Tiranë. Maliqi ka publikuar një video, me të cilën befason edhe të rinjtë, pasi duket në formë shumë të mirë fizike dhe me shumë energji, teksa bën ushtrime në natyrë.

I veshur me pantallona të shkurta, bluzë dhe atlete, Maliqi shfaqet teksa bën paralele. Ndërsa në kokë mban një kapele të zezë. Me këtë video, deputeti i opozitës ka vendosur që t’i urojë popullit shqiptar një javë të qetë. “Ju uroj fundjave te qete dhe me energji??”, shkruan Maliqi krahas videos, ku ka marrë shumë pëlqime dhe komente.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close