Lajme

Digjet makina e shefit të Krimeve në Mirditë

Përfshihët nga flakët një automjet mëngjesin e sotëm në Autostraden Milot Thumane, pranë kryqëzimit të Patokut.

Sipas burimeve mësohet se makina është në pronësi të shefit të Krimeve në Mirditë dhe ka marre flake ne ecje..Shkaku i djegies së automjetit ende nuk dihet, ndërsa autoritetet e zjarrfikëses ndodhen në vendin e ngjarjes , për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: