fbpx
Lajme

VIDEO/ Dy mjete përplasen në Patok, 2 të plagosur

Një aksident ka ndodhur në Patok nga përpsja e dy makinave. Dy persona janë plagosur dhe gjenden të shtrirë përtokë. Pamjet që janë dërguar nga qytetarët tregojnë momente të rënda.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button