Lajme

VIDEO\ E rrezikon fëmijën duke e lëkundur jashtë ballkonit së një ndërtese në Fushë-Kosovë

Shpesh herë hasim në pamje të çuditshme, të veprimeve të njerëzve të ndryshëm. Por siç duket dikush së fundi mendoi të argëtonte veten dhe fëmijën, por në fakt po e rrezikonte atë. Në një prej ndërtesave të Fushë-Kosovës, dikush po e luhaste fëmijën jashtë  ballkonit, madje aq shumë sikur të ishte një kukull.

Në videon e dërguar në Indeksonline shihet se si duke e mbajtur me duar, fëmija lëkundet herë para herë prapa duke e rrezikuar të bije nga lartë. Për më tepër shikoni videon dhe vlerësoni vetë rrezikun që mund t’i kanoset këtij fëmije./Indeksonline/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close