Lajme

VIDEO/ Flet dëshmitari i skenës: Po e mbante në krahë dhe ranë të dy përmbys, atletja i ka ngelur te vendi i ngjarjes

Një banor i pallatit ku ndodhi ngjarja e rëndë në Vlorë ka parë të gjithë skenën e hedhjes së gruas nga kati i 5-të bashkë me fëmijën 1 vjeç. Ai tha për Vlora News se gruaja nuk ishte banore e atij pallati dhe se kishte shkuar për të kryer aktin e hedhjes.

Ai rrëfeu më tej se ajo po e mbante në krahë 1 vjeçarin dhe të dy ranë përmbys. Skena ishte e tmerrshme sipas tij pasi fëmija ishte çarë në fytyrë dhe atletja i ka ngelur te vendi i ngjarjes.

Dëshmitari tha se i ati i cili ishte mjek urgjence erdhi me vrap drejt tyre dhe ambulanca u vonua rreth 10 minuta. Nënë e bir kanë ndërruar jetë si pasojë e goditjes fatale.

Cfarë pe? “Ra nga kati i pestë, shumë pranë njëri-tjetrit, ajo e kishte në dorë. E mori një me makinë se ambulance u vonua 10 minuta, nuk e njihja, vetëm të atin pashe qe erdhi me vrap. Nuk di gjë fare, skena ishte e tmerrshme. Fëmija pa ndjenja, ishte çarë në fytyrë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close