Lajme

VIDEO/Fluturimet me vonesë, qytetarët shqiptarë të revoltuar në Rinas

Dhjetëra qytetarë presin që prej paradites në aeroportin e Rinasit që të nisën drejt Perugias, por nga kompania AlbaWing ende nuk kanë marrë përgjigje se përse është shtyrë fluturime dhe se sa do t’i duhet të presin.

Qytetarët presin prej orësh të revoltuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: