Lajme

Video/ Gazetarja Klodiana Lala mes parcelës me…

Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku k ultivohet dhe thahet lënda n arkotike h ashash. Vetëm pak ditë pasi drejtori i ri i përgjithshëm i Policisë, Gledis Nano, mori detyrën dhe premtoi luftën e radhës kundër kanabizimit,

‘Në shenjestër’ u ofrua të shikojë vetë në terren se si qëndron realiteti. Gazetarja Klodiana Lala zgjodhi mbrëmjen për të shkuar për të vizituar një prej kapanonëve të shumtë të hashashit. Ajo dhe stafi i bashkëpunëtorëve u paralajmëruan të jenë diskretë në mbajtjen e fshehtë të vendit.

Në pamje duken një parcelë hashashi dhe më pas në një kapanon ku bima thahej, për t’u përgatitur për t rafikim drejt vendeve të Bashkimit Europian.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: