Lajme

VIDEO/ Grabitet filiali i bankës BKT

Persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur sot një filial të bankës BKT në Prishtinë.

Kjo është video nga vendi i ngjarjes ku shihen persona të armatosur, duke dalë nga banka dhe duke hyrë në një makinë. Së fundmi ishte grabitur banka TEB ku persona të armatosur dhe të maskuar kishin grabitur një shumë parash, ndërsa gjenden ende në arrati.

Shikoni videon nga vendi i ngjarjes:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close