Lajme

VIDEO\ Grisejda Myslimi, kandidatja e LSI që fitoi zemrat e vlonjatëve dhe po thyen Rilindjen në Vlorë

Kandidatja për deputete Grisejda Myslimi , Ndryshimi i Madh po vjen!  Dita e Triumfit të Rinisë është më pranë se kurrë!  Bashkohu edhe Ti me energjinë e të rinjve vlonjatë për të marrë në dorë fatet tona, të VLORËS dhe të mbarë Shqipërisë. Më 25 Prill, VLRA do të votojë për të ardhmen e vajzave dhe të djemve të saj!

Të rinjtë do të jenë zëri i të rinjve në Parlament, do të punojnë dhe do t’u shërbejnë të rinjve nesër në Qeverisje!

VLORA kurrë nuk mund t’i votojë ata që shpopulluan VLORËN dhe e përmbytën atë me korrupsion.

VLORA kurrë nuk mund të votojë “Tërmetin” e vjedhjes së votave e të koncensioneve, mafiozët e “Astirit” dhe çimkat e tyre, që duan vazhdojnë të grabisin dhe zaptojnë të gjitha pasuritë e vlonjatëve, për t’i lënë ata në mjerim.

KURRË NUK DO TA LEJOJMË! VLORA VOTON LSI! VLORA VOTON NUMRIN 6 !  VLORA DO JA BËJË FORA! VOTO NR 6 , VOTO LSI , VLORA SHTEPIA JUAJ  , GRISEJDA MYSLIMI  2.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: