Lajme

VIDEO/ Hajduti në Tiranë vjedh rrobat në tel bashkë me kapëset

Një familje është çuar mëngjesin e sotëm nga gjumi dhe nuk i ka gjetur rrobat që kishte lënë në tel për tu tharë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë.

Të habitur nga mungesa e rrobave ata kanë kërkuar ndihmën e kamerave të një lokali ngjitur.

Siç shikohet edhe në këtë video hajduti drejtohet qetësisht drejt banesës. Pasi merr xhupat nga teli, ai nuk harron të marrë edhe kapëset.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: