Lajme

VIDEO/ Humb jetën 18-vjeçari polak në Vlorë, si e gjetën prindërit pa jetë në pishinë

Një shtetas polak ka ndërruar jetë në rrethana ende të paqarta në pishinën e një hoteli në Vlorë, turisti 18-vjeçar polak ka qenë duke notuar me prindërit.

Për një moment prindërit kanë dalë të pinë një cigare dhe kur janë kthyer e kanë gjetur në fund të pishinës. Kur ka mbërritur ambulanca i riu nuk ka shfaqur shenja jete.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close