Lajme

VIDEO/ I martohej nipi, momenti kur gjyshja shqiptare qëllon me armë në mes të dasmës

Një gjyshe shqiptare ka shprehur lumturinë e saj sepse i martohej nipi duke qëlluar me armë në mes të dasmës.

Pamjet e publikuara nga KlanKosova tregojnë se si gjyshja e djalit që po martohej ka nxjerrë pistoletën dhe ka qëlluar në ajër në mes të lokalit.Ngjitur me të, është një tjetër e moshuar që kërcen me shami në dorë.Brenda në restorant ka edhe shumë njerëz të tjerë, por asnjë nuk ka mbetur i lënduar si pasojë e të shtënave me armë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close