BotaLajme

VIDEO\ Ja çfarë shkarje protokolli bën zonja e parë Melani Trump…

Video e publikuar sot e shfaq Zonjën e Parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump duke refuzuar që t’ia japë dorën bashkëshortit të saj, Presidentit Donald Trump.

Pamjet tregojnë se i Melania Trump zbret nga Air Force One e veshur me taka të larta, duke provuar që ta mbajë fustanin e saj me dorë derisa frynë era dhe refuzon tentativën e bashkëshortit që ai ta mbajë për dore.

Presidenti Trump provoi dy herë që ta kapte për dore atë dhe kur e pa se “nuk po funksionon” u zmbraps. Komentet në rrjete sociale kanë qenë të ndryshme. Disa kanë thënë se ajo s’donte t’ia jepte dorën atij, të tjerë kanë thënë se për ta mbajtur fustanin nuk ia shtriu dorën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: