fbpx
Lajme

Video/Kapet një tjetër peshkaqen në afërsi të Himarës

Një tjetër peshkaqen bie në rrjetat e peshkatarëve.

Peshkaqeni është i llojit peshkaqen dem, i cili është kapur një ditë më parë në zonën e Himarës. Peshkaqeni është i gjatë rreth 4 metra dhe peshon rreth 412 kg.

Nga peshkatarët cilësohet specie e rrezikshme.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button