Lajme

VIDEO/ “Kush është gati të luftojë me mua”, Bleona Qerreti stërvitet me boksierin e njohur rus

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti është në një formë të mirë trupore. Ajo ka treguar herë pas here që merret me palestër. Mirëpo, së fundmi duket se Bleona ka një pasion të ri. Përmes disa videove të publikuara në Instagram, këngëtarja ka treguar se bëhet fjalë për boksin.

Bleona shfaqet duke marrë leksione boksi nga boksieri i njohur rus Roman Kramazin, i cili në të kaluarën është shpallur edhe kampion bote. E madje ajo duket gati dhe për të ftuar në duel. “Kush është gati të luftojë me mua”, shkruan ajo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close