Lajme

VIDEO/ Luizi e “djeg” në dasmën e të afërmëve të tij, kërcen valle dhe u bie daulleve

Luiz Ejlli vazhdon të mbetet një nga personazhet më të dashur për publikun, edhe pas përfundimit të “Big Brother VIP 2”, ku ai u shpall fitues.

Ai shpesh poston në rrjetet e tij sociale për të qëndruar pranë fansave të tij, të cilën e ndjekin. Sot ai ka qenë i ftuar në një dasmë familjare, nga ku ka ndarë foto dhe video të shumta.

Luizi duket se po e shijon pafund, teksa ka krijuar dhe vetë një atmosferë të zjarrtë duke performuar këngë tradicionale e duke i rënë daulleve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close