Lajme

VIDEO/ Makina del nga rruga dhe përfundon në arat bujqësore

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Berat-Ujë Vajgurore në vendin e njohur si Otllak. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se një automjet tip Opel me targa AA 264 NK ka darë nga rruga duke përfunduar në një tokë bujqësore në anë të saj. Mësohet se mjeti Opel drejtohet nga një 20-vjeçar me iniciale Xh.M. Ai është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve./abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: