Lajme

VIDEO/ Makina del nga rruga dhe përfundon në arë, lëndohet shoferi në Lezhë. Pamjet nga vendngjarja

Një tjetër aksident është regjistruar paraditen e sotme në Lezhë. Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se një automjet ka dalë nga rruga në autostradën Lezhë-Shkodër në afërsi të Dajçit, duke përfunduar në një arë.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur lehtë drejtuesi i mjetit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close