Lajme

VIDEO/ Mbërritja e emigrantëve dhe mjegulla rëndojnë qarkullimin në Fier

Ardhja e emigrantëve për festat e fundvitit e ka rritur shumë fluksin e qarkullimit të automjeteve në rrugët kryesore të Fierit.  Akset kryesore të qytetit këtë mëngjes kanë qënë nën pushtetin e mjegullës.

Automjetet që përshkojnë  rrugët nga Fierit drejt qyteteve të tjera lëvizin në distancë dhe me dritat ndezur. Edhe pse janë ngritur postblloqe policie e patrulla për stabilizimin e qarkullimit, ai vijon të jetë tejet i rënduar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close